Twórz historę wzornictwa razem z nami!

Strona cotozafotel.pl jest projektem powstającym z pasji do mebli, jako wyniku ludzkiej zdolności projektowania 
i dążenia do otaczania się przedmiotami estetycznymi i funkcjonalnymi. JesteśMY na początku drogi budowania bazy Przedmiotów, 
dlatego konieczna jest Twoja pomoc- twórzmy historię meblarstwa wspólnie.

Na wstępie-nie zrażaj się jeśli nie masz wiedzy lub możliwości dostarczenia dobrej jakości zdjęć. Strona cotozafotel.pl redagowana jest przez jednego fascynata, ale Ty możesz pomóc na moc sposobów!

Strona została wyposażona w możliwość komentowania wpisów- każdy, szczególnie krytyczny komentarz, to dla mnie ogromna pomoc.

Od 31.08.2018 oddaję w Wasze ręce nową możliwość oceniania tekstów w 10-gwiazdkowej skali znajdujący się na dole strony. To dla mnie kolejny indykator Twoich wymagań.

Zgłaszaj proszę to, czego na cotozafotel.pl brakuje, co warto ulepszyć, jakie Przedmioty opisać.

Jeśli posiadasz konto na Instagramie a moją pracę uważasz za użyteczną dołącz @cotozafotel.pl do obserwowanych. To najszybszy obecnie kanał komunikacji i póki co jedyny, na którym odbywają się ankiety dotyczące wyglądu i zawartości strony.

Jeśli wiadomości zawarte we wpisie pomogły Ci-udostępnij proszę podstronę na swoich mediach społecznościowych. To szansa na więcej źródeł informacji i fotografii.

Wreszcie, jeśli masz dostęp do informacji lub zdjęć mebli produkowanych seryjnie- skontaktuj się ze mną.

Którąkolwiek z powyższych form pomocy wybierzesz będzie to dla mnie duże ułatwienie i ogromna satysfakcja.

Serdecznie dziękuję!